Ortak Değerimiz 'POLATLI'

 Belki dünyaya gözümüzü açtığımızda, belki çocukluk, gençlik veya ileri yaşlarımızda tanıştığımız topraktır Polatlı; bizler için atadır, anadır, kardeştir, dosttur, sevgilidir Polatlı; her zaman hayatımızın merkezinde olmasa da, duygularımız, mazimiz, bugünümüz ve sonumuzdur Polatlı; hepimizle her şeyde olduğu halde, dışarıda tuttuğumuz, içimize alamadığımız yerdir Polatlı!

İşte! Bizler, hatırlanmayanı hatırlamak, O’ nu dünyamızın merkezine almak, O’ nu ve O’ nunla bulduğumuz tüm değerleri yeniden anmak, yükseltmek ve unutturmamak amacıyla bir araya geldik. Artık ihmal etmemek, O’ na ve O’ nunla değer bulan her şeye sarılmak; bizdeki özelliğini herkes için özel kılmak amacıyla birlikteyiz. İyi şeyler yapmak için beraberiz. 

Özelde ve genelde, Türkiye’ de ve Dünya’ da, iyi ve güzel olan her şeyi Polatlı da hak ediyor. Bu nedenle, ortak irade oluşturmayı, birlikteliğimizi pekiştirip büyütmeyi, Polatlı’ yı ve O’ nu temsil eden tüm değerleri en iyi şekilde taşıyıp, tanıtmayı ve bunun için birlikte çalışmayı hedefliyor, katılımları önemsiyoruz. Gelin! Ortak Değerimize birlikte sahip çıkalım.